Gaziantep Web Tasarım

Birkaç web tasarımcıdan kötü tecrübeler edinince web sitemde gerçekten çok problem yaşadım. Büyük firmaların web sitelerinin gezerken birinde Nimbus Yazılım'ın logosunu gördüm ve sitesine giderek inceleme yaptım. Gaziantep web tasarım konusunda yaptıkları çalışmaları beğendim ve hemen iletişime geçtim.

Taner bey çok kısa bir sürede işyerime geldi ve beni yaptıkları iş konusunda etkiledi. Çalışmaya başladık ve bizim için yaptığı 2 çalışmayı onaylamadık ama 3. olarak yaptıkları çalışma tam bizim isteiğimiz gibiydi. Onayı vermemizin ardından Nimbus Yazılım ekibi, çok yoğun bir şekilde çalışmaya başladılar, hemde bizi hiç yormadılar. Görsellerden, tercümana kadar tüm işi kendileri halletti. Bir baktık sitemiz bitmiş ve yayınlanmaya başlamış. Bize sadece yapılan işi kontrol edip onaylamak kalmıştı.

Taner bey kendi işyeri gibi bizimle ilgilendi ve hatta işimiz bittikten sonra bile hala bize yardım etmekte ve ilgi alakasını kesmemektedir.

Şirketimiz web tasarım konusunda ve hosting hizmeti konusunda Nimbus Yazılım'ı önermektedir. Web sitesi ihtiyaçlarınızda kesinlikle Nimbus Yazılım'la görüşmelisiniz.

Nimbus Yazılım'ın web sitesini ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayınız Gaziantep web tasarım
TCMB Döviz Kurları USD Alış : 7.3117   USD Satış : 7.3248   EUR Alış : 8.7855   EUR Satış : 8.8013  

Ziyaretçi Sayısı : 24488

counter İntaş Makina © İntaş Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. nin ticari tescilli markasıdır.
Designed by Nimbus Yazılım