İNTAŞ AĞIR MAKİNA SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.

İNTAŞ AĞIR Makina Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. 1977 yılında kurulmuş olup Örnek Sanayi Sitesi Küsget bölgesinde 2500 m2 kapalı alan içerisinde üretim yapmaktadır.

İNTAŞ AĞIR Makina Sanayi intaş markası ile 1977 yılında marangoz makinaları, 1981 yılında un fabrikaları makinaları, ülkemizdeki ilk olarak hali dokuma makinaları, 1992 yılında çimento fabrikaları ve eş değer kuruluşlara döner fırınlar için pnömatik sistemli tuğla örme makinaları üretmektedir. Ürettiğimiz makinalar dünya standartları düzeyinde olup, kalite, estetik ve kullanım kolaylığı yönünden yurt içi ve yurt dışı firmaların takdirini kazanarak tercih edilir olmuştur.

Ve ilk ihracatını Almanya’ ya daha sonra Pakistan,Sudi Arabistan Kazakistan,Türkmenistan,Azerbaycan.Rusya, Yunanistan gibi birçok ülkelere ihracatını gerçekleştirmiştir.

İntaş markası ile üretilen ürünlerimiz ISO 9001:2000 belgesine sahiptir.

Ayrıca makina üretiminin yanı sıra çimento fabrikaları için yedek parça talaşlı imalat ve taahhüt işleride yapmaktadır.

İntaş ağır makine sanayi deneyimli personeli, geniş makine repertuarı ile müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi amaç haline getirmiştir.

Firmamızın en iyi kaliteyi en ekonomik değerlerde ve istenilen zamanda üretme prensibi çalışmalarımızın kısaca tanımıdır.
TCMB Döviz Kurları USD Alış : 16.646   USD Satış : 16.676   EUR Alış : 17.6057   EUR Satış : 17.6375  

Ziyaretçi Sayısı : 31464
 İntaş Makina © İntaş Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. nin ticari tescilli markasıdır.
Designed by Nimbus Yazılım